Офіційне відкриття ЖК «OBRIY» від LEV Development відбулося в онлайн-режимі

«OBRIY» – це перший житловий комплекс у Львові з облаштованою зоною барбекю від девелоперської компанії LEV Development, офіційне відкриття якого відбулося в онлайн-режимі.

«Це відкриття повинно було відбутись декілька місяців тому. Але карантин, в якому наша держава живе і невідомо, коли він закінчиться, не дозволяв нам цього зробити. Розуміючи, що ми живемо в світі, який так чи інакше змінився, то сьогодні ми зробили відкриття без гостей, без відвідувачів, в онлайн-режимі», - каже Олександр Островський, співзасновник LEV Development.

Не лише комфортні квартири, але й зона для повноцінного сімейного відпочинку, пікніків та дитячих розваг. А також інтерактивний дитячий та спортивний майданчик в скандинавському стилі. А для тих, хто любить прогулянки просто неба, поруч компанія відновила Малогосківський парк.

Зазначимо, житловий комплекс «OBRIY» розташований в Шевченківському районі на вул. Малоголосківській, 30 та зданий в експлуатацію. Будівництво тривало з 2-го кварталу 2018 по 3-й 2019 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Останні новини
Залиште відгук