Офіційні дані ЦВК свідчать про поразку Богдана Дубневича

ЦВК залишилось опрацювати дані лише з однієї дільниці

Офіційні дані ЦВК свідчать про поразку Богдана Дубневича
Кандидатка від «Голосу» Галина Васильченко перемагає з перевагою більше тисячі голосів

Кандидатка від партії «Голос» Галина Васильченко обійшла Богдана Дубневича при підрахунку голосів в окрузі №118. Станом на вечір 22 липня ЦВК опрацювала 99,28% бюлетенів, різниця між Васильченко та Дубневичем складає менше 1,4%. На цьому окрузі залишається ще опрацювати дані з однієї дільниці. Сам Богдан Дубневич уже визнав свою поразку.

Результати підрахунку голосів на цьому окрузі суттєво відрізняються від даних екзит-полу, згідно з якими, за Галину Васильченко проголосували 36,2% виборців, а за Богдана Дубневича – 22,8%.

При опрацюванні даних з дільниць впродовж дня на сайті ЦВК лідером залишався Богдан Дубневич, однак розрив між ним та Галиною Васильченко поступово скорочувався. Станом на 23:00, коли ЦВК опублікувала дані 99,28% бюлетенів, виявилось, що Васильченко таки обігнала суперника більше, ніж на 1200 голосів.

Дані екзит-полу також показують, що за Галину Васильченко більше голосували на міських львіських дільницях, а за Богдана Дубневича – на сільських у Пустомитівському районі, який також входить до цього округу.

Після оприлюднення на сайті ЦВК попередніх результатів виборів лідер партії «Голос» Святослав Вакарчук заявив про масштабні фальсифікації на цьому окрузі, оскільки оприлюднені цифри відрізнялися від результатів екзит-полу та даних паралельного підрахунку голосів.

Сам Богдан Дубневич заявив, що не бачить жодних проблем із ситуацією на 118 окрузі. «Яка моя реакція може бути? Я чекаю заключення ОВК. Для того є ОВК, вони рахують протоколи і роблять своє заключення. Яка з моєї сторони може бути фальсифікація? Виграв-добре, програв – теж добре. Які проблеми? Я не бачу ніяких проблем. Всі живі-здорові», – заявив ZAXID.NET Дубневич.

P.S. Пізно ввечері у понеділок, 22 липня, Богдан Дубневич визнав поразку і подякував своїм виборцям.

P.P.S. За результатами опрацювання 100% протоколів, Галина Васильченко перемогла Богдана Дубневича з різницею у 1619 голосів. За офіційними даними ЦВК, у Васильченко 31,6% голосів, а в Дубневича – 29,8%.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук