«Океан Ельзи» придбав ліки для госпіталів на 700 тис. гривень

КультураДарина Цвях, 20 листопада 20141710

За останні півроку група «Океан Ельзи» придбала медикаментів та медичного обладнання для українських військових госпіталів більш ніж на 700 тис. гривень. Про це повідомив Cultprostir із посиланням на прес-службу групи.

Всі закупівлі, зроблені музикантами, були безпосередньо або через волонтерські організації передані військовим госпіталям в Харкові, Дніпропетровську та Києві. Крім того, група за допомогою Одеського волонтерського осередку допомагає дітям-сиротам та інвалідам, які є переселенцями зі сходу України.

Черговою акцією «ОЕ», точніше, її лідера Святослава Вакарчука, стане допомога військовому госпіталю в Запоріжжі. Для збору коштів музикант проведе 19 грудня у Києві, в Театрі імені І. Франка, концерт свого сольного проекту «Вночі». «Ми б хотіли займатися тим, що працюватиме на майбутнє і довгі роки служити людям. Допомогти лікарням, облаштовуючи їх сучасним обладнанням, комплектуючи такими вкрай необхідними реанімобілями. Хтось повинен і це робити, адже колись настане день й закінчиться війна», – сказав Вакарчук.

Квитки на концерт 19 грудня вже надійшли в продаж. Їх вартість – від 2250 до 15 тисяч гривень. «Вночі» – сольний проект Вакарчука, вперше представлений в 2008 році. В ньому брали участь і учасники «ОЕ», і джазові, народні, академічні музиканти.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук