ОККО: взяли і зробили

СуспільствоРоман Кравець, 11 листопада 201424350
ОККО: взяли і зробили

 «Концерн Галнафтогаз» (мережа АЗК «ОККО») шостий рік поспіль публічно звітує перед суспільством про свою  соціальну активність. Оскільки у бізнес-середовищі  України така практика поки що не надто прижилася, то представники «Галнафтогазу»  вирішили розповісти про ті переваги, які дає компанії залученість у проекти сталого розвитку. 30  жовтня у Львові, а 7 листопада у Києві  відбулася презентація корпоративного звіту про сталий розвиток за 2013 рік, яка швидко перейшла у фазу діалогу за участю незалежних експертів, представників  громад і бізнесу.

«Звіт насамперед потрібен самій компанії. Є для неї  черговою відправною точкою. Бо систематизувавши зроблене, чіткіше бачиш, де можна зробити більше», - пояснює менеджер зі сталого розвитку «Концерну Галнафтогаз» Марічка Кучеренко. Своїм досвідом та напрацюваннями  в соціальній сфері компанія завжди радо ділиться з усіма зацікавленими. 

Володимир Воробей, керуючий партнер Спільноти СВБ (громадської організації, що займається промоцієюсоціальної  відповідальності), у своєму коментарі до звіту зазначив, що в Україні, на відміну від держав Заходу, саме бізнес часто є лідером змін у суспільстві. На його думку, Україна зараз  потребує саме  міжсекторальних соціальних проектів, коли для вирішення певної проблеми створюється коаліція бізнесу, громадських рухів і державних інституцій.

У 2013 році свої соціальні активності  «Концерн Галнафтогаз»  зосередив на 4 пріоритетних напрямках – відповідальні комунікації, безпека, охорона довкілля і корпоративне волонтерство. Зі сторінок звіту  про кожен із них можна дізнатися багато подробиць. Повністю  цей звіт, як і всі попередні, можна прочитати на сайті мережі АЗК «ОККО» (http://okko.ua/uk/reporting_on_sustainability).

Торік команда «ОККО» активно шукала нові й розвивала вже діючі канали комунікації зі світом,  тож і новий звіт отримав назву «Від Спілкування до Турботи».  Бізнес «ОККО» – це постійний контакт з людьми. Якщо клієнти докладно розумітимуть стратегію, філософію, цінності мережі «ОККО», то й довіра до бренду зростатиме. Ріст довіри – це лише одна  з переваг, які компанія отримує від того, що системно дбає про сталий розвиток. «З кожним роком ми відчуваємо, що інвестиції у соціальні проекти приносять дедалі більше бенефітів для нашого бізнесу, -  розповідає директор «Концерну Галнафтогаз» Назар Купибіда. –  Інколи ці вигоди відкладені в часі, але від того вони не менш істотні».

На підтвердження таких слів він навів кілька прикладів. Зокрема:

структура компанії стала більш прозорою й ефективною, внаслідок чого було  досягнуто вищих економічних результатів; 

відкритій компанії, яка стало розвивається, легше вийти на зовнішні ринки запозичень й отримати кредити на більш вигідних умовах;

мережі «ОККО» вдається залучати на роботу найбільш кваліфікованих і сумлінних працівників на ринку, бо охочих працювати у соціально відповідальній  компанії дуже багато.   

У «Концерні Галнафтогаз» переконані, що послідовно реалізуючи соціальні проекти, компанія власним прикладом спонукає інших чинити так само. А чим більше у нас буде  позитивних, результативних прикладів відповідальної поведінки, тим швидше підвищуватиметься якість життя в Україні.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук