Окружний адмінсуд Львова відмовився закривати провадження проти Сех

У вівторок, 10 червня, окружний адмінсуд Львова відмовився задовольнити клопотання адвокатів Ірини Сех і закрити провадження за позовом активіста ГО «Сила Людей» Віталія Колтуна щодо протиправного суміщення Сех посад голови ЛОДА та народного депутата України. Натомість, 12 червня адмінсуд розгляне одразу два подібні позови проти чиновника.

Як повідомляв ZAXID.NET, представники ГО «Сила людей» ще вкінці травня подали до львівського окружного адміністративного суду одразу три позовні заяви із проханням визнати протиправним дії Ірини Сех, яка з 2 березня поєднує посаду очільника Львівщини з повноваженнями народного депутата та зобов’язати голову ЛОДА припинити ці незаконні дії. 

У обгрунтуванні заяви позивачі стверджували, що незаконним сумісництвом Сех порушила їхні конституційні права, свободи та інтереси.  

На судовому засіданні у вівторок, 10 червня, адвокати губернатора подали клопотання про закриття провадження, бо не вважають, що Ірина Сех порушила особисті права і свободи позивачів. Однак суддя окружного суду Наталія Мричко у задоволенні цього прохання відмовила.

Понад те, вона об’єднала два однакові позови (від активістів ГО «Сила людей» Віталія Колтуна та Оксани Жолнович,–  ред), і вже 12 червня розгляд справи буде продовжено.

Оксана Жолнович, адвокат одного із позивачів, а також одна із позивачів у справі проти губернатора у коментарі ZAXID.NET розповіла, що активісти продовжуватимуть просити суд визнати дії Ірини Сех протиправними навіть у тому випадку, якщо у процесі розгляду її буде звільнено з посади голови ЛОДА.

«Те, що Сех зібралась нарешті у відставку ніяк не відміняє факту, що впродовж кількох місяців вона, з порушенням багатьох норм Конституції грішила незаконним сумісництвом і при цьому годувала громадськість обіцянками: мовляв, ось-ось, ще трохи і я перестану», – заявила Жолнович.

Як повідомляв ZAXID.NET, 10 червня Ірина Сех направила на ім’я президента України Петра Порошенка заяву з проханням звільнити її з посади голови Львівської ОДА. 

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук