Окупанти захопили найбільший в Україні завод з виробництва металевих канатів і дротів

Окупанти захопили найбільший в Україні завод з виробництва металевих канатів і дротів
Завод "Силур" у Харцизьку Донецької області

Генеральний директор ПАТ «Виробниче об'єднання «Стальканат-Силур» Сергій Лавриненко офіційно оголосив про захоплення сталедротово-канатного заводу «Силур» в окупованому Харцизьку і закликав працівників заводу боротися за свої права і не брати участі в демонтажі і порізці обладнання підприємства.

Про це він заявив у своєму відеозверненні до працівників заводу «Силур», що розміщене на офіційному сайті підприємства.

«Невідомі особи заарештували керівництво працюючого заводу. До наших людей прийшли додому з обшуками, вивезли сервери, вилучили всю документацію, печатку і вивезли з заводу, заблокувавши виробництво. Завод зупинили на повному ходу. Нам було завдано колосальної репутаційної шкоди, ми підвели десятки наших ключових клієнтів», – заявив гендиректор.

Він пояснив, що за останні три роки майже всі підприємства навкруги Харцизька були зупинені, і тільки «Силур» працював.

«Завдяки взаємній підтримці двох філій (друга знаходиться в Одесі), ми виконували замовлення і платили заробітну плату. Завод випускав канати і дріт до середини вересня 2016 року. За 16 днів вересня завод встиг випустити 2000 тонн готової продукції», – розповів Лавриненко й зауважив, що навіть після повного блокування виробництва працівникам заводу було виплачено понад 8 млн грн зарплати.

Він наголосив, що мета захоплення заводу «незрозуміла», і висловив переконання, що новим керівникам заводу не вдасться запустити виробництво, і версія про запуск «виглядає абсурдною».

Лавриненко гарантував при розблокуванні заводу у найстисліші терміни відновити роботу підприємства і виплату заробітної плати, а також відновити на роботі усіх звільнених, які не брали участі в захопленні і розоренні заводу.

Приватне акціонерне товариство «Виробниче об'єднання «Стальканат-Силур» є найбільшим підприємством України з виробництва виробів з металу (канати, дріт, пасма, фібра, сітка, стропи). На підприємстві працюють кілька тисяч людей. У виробничому об'єднанні виділені дві філії: завод «Стальканат» (Одеса) і завод «Силур» (Харцизьк, Донецька область).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук