Олег Синютка оголосив про суттєве скорочення чиновників ЛОДА

Причиною звільнень стала неефективна робота підрозділів

Олег Синютка оголосив про суттєве скорочення чиновників ЛОДА
фото ЛОДА
Олег Синютка вважає, що зменшення кількості працівників ЛОДА призводе до покращення роботи установи

У понеділок, 14 січня, голова ЛОДА Олег Синютка під час наради анонсував суттєве скорочення працівників обласної адміністрації. За словами очільника області, причина звільнень полягає в неефективності роботи деяких підрозділів ЛОДА.

«За рахунок меншої чисельності працівників ми можемо досягнути кращих результатів. Тож після звітів департаментів ми підемо на суттєве скорочення чиновників деяких підрозділів, в тому числі апарату ЛОДА», – заявив Олег Синютка.

Він не уточнив скільки працівників установи планують скоротити, однак наголосив, що вже роздав певні доручення щодо скорочення в трьох департаментах і апараті ЛОДА.

Олег Синютка також нагадав, що в 2016 році скорочення держслужбовців ЛОДА не призвело до погіршення роботи. Тоді кількість чиновників скоротили на 20%, а працівників апарату – на 30%.

Заява Олега Синютки прозвучала несподівано на тлі постійного браку кадрів у Львівській ОДА. Лише впродовж грудня 2018 року та січня 2019 року на сайті установи з’явилося 8 оголошень про потребу заміщення вільних вакансій у різних структурних підрозділах.

У прес-службі ЛОДА повідомили ZAXID.NET, що кількість працівників адміністрації області станом на 1 січня 2019 року складала 613 осіб. Остаточне рішення про скорочення штату приймуть після підсумкових звітів керівників департаментів, які відбудуться наприкінці січня та на початку лютого.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук