Омбудсмени України і РФ домовилися про відвідини ув’язнених в Україні та Росії

Уповноважений з прав людини в РФ Тетяна Москалькова найближчим часом відвідає російських ув’язнених в Україні, а уповноважений Верховної ради Валерія Лутковська - українських в’язнів в Росії. Про це поінформував радник російського уповноваженого Олексій Зловедов, повідомив «Інтерфакс-Україна».

«Уповноважений з прав людини в РФ Тетяна Москалькова і уповноважений Верховної Ради України Валерія Лутковська досягли домовленості про організацію відвідування ними деяких категорій засуджених громадян Росії і України, які відбувають покарання в пенітенціарних установах на території, відповідно, України і Росії», – сказав Зловедов.

Він зазначив, що поїздки обумовлені бажанням уповноважених «ознайомитися на місці з умовами утримання ув’язнених, а також розглянути можливі варіанти реалізації стосовно конкретних випадках наявного в міжнародній практиці права засуджених на відбування покарання на території держави свого громадянства».

Радник російського омбудсмена додав, що терміни відвідувань зараз узгоджуються.

Нагадаємо, на початку грудня уповноважений з прав людини РФ Тетяна Москалькова пообіцяла українському омбудсмену Валерії Лутковській знайти механізм повернення в Україну засуджених, які відбувають покарання в Криму

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук