Онлайн-випускний Українського католицького університету

Трансляція на YouTube та Facebook-сторінці УКУ

Анонси24 червня0

Український католицький університет у Львові, вивчивши американські та європейські практики проведення випускних у нових обставинах, уже цієї суботи, 27 червня організовує онлайн-випускний, до перегляду якого запрошує доєднатися усіх охочих. Онлайн-трансляція відбуватиметься на YouTube каналі УКУ о 18:30 та на офіційній Facebook-сторінці університету, а раніше, о 12:00, транслюватимуть святкову Літургію з Церкви Святої Софії-Премудрості Божої.

Під час урочистої частини до випускників з промовами звернуться Президент УКУ владика Борис Ґудзяк, отець-ректор Богдан Прах та почесний промовець 2020 – український поет та прозаїк Сергій Жадан. Привітають випускників і відомі люди з України та інших країн: Адріан Сливоцький, Едвард Лукас, Шон Патрік Лаветт, Оксана Забужко, Мирослав Маринович, Ярослав Грицак, Марічка Бурмака, Тарас Тополя, гурт «Піккардійська терція» та багато інших.

Детальніше про цьогорічний випускний в УКУ та програму урочистостей запрошуємо дізнатися тут: http://graduation.ucu.edu.ua/

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук