Онлайн-реєстрація до кількох дитсадків у Львові запрацює з 1 жовтня

З технічних причин нова система реєстрації в ДНЗ поки не працює

СуспільствоОксана Панчишин, 7 вересня 2016, 16:25 703 0

Нова електронна система для реєстрації дітей у дитячий садочок, яку зі середини серпня запровадили у Львові, тимчасово не працює з технічних причин. Проблеми виникли, як повідомили в міському управлінні освіти, через велику кількість охочих зареєструвати свою дитину ще у два дошкільні навчальні заклади. Втім, вирішити їх обіцяють до 1 жовтня, передає прес-служба Львівської міськради.

Нагадаємо, нова система передбачає, що батьки можуть обирати три садочки, редагувати свої дані в онлайн-системі і підтвердити заявку в садочку, коли надійте черга, протягом 30 днів. Раніше таких можливостей вони не мали.

За словами в.о. начальника управління освіти ЛМР Зоряни Довганик, найлегшою є реєстрація дітей до дошкільних навчальних закладів. Тобто, якщо батьки їх реєструють вперше, таких батьків за 3 тижні вже зареєструвалося 1204 особи.

«Виникають невеликі проблеми у тих батьків, які з 1 вересня мали можливість обрати ще два дошкільні начальні заклади додатково за умови, якщо їхня дитина була зареєстрована до садочку. Люди, які розробляли цю нову програму, не врахували всіх особливостей. Зараз виправляють усі недоліки і з 1 жовтня батьки матимуть можливість знову ж таки вносити зміни до електронної реєстрації і додавати ще два садочки для того, щоб їхні діти могли мати вибір у відвідуванні дошкільного навчального закладу», – зазначила Зоряна Довганик.

Електронна реєстрація дітей дошкільного віку в ДНЗ Львова працює за електронною адресою: http://edu.smart.lviv.ua/. Зараз за цією адресою можна зареєструвати дітей, які не були зареєстровані у колишній реєстрації.

Додамо, з 1 вересня було заплановано ввести в дію функцію «виправлення колишньої заявки» із використанням верифікаційного коду. Тобто батьки, діти яких не потрапили до ДНЗ 1 вересня 2016 року, самостійно матимуть можливість виправити електронну заявку, додавши ще два дошкільні заклади за пріоритетністю для зарахування дитини на 2017-2018 навчальний рік. Цю функцію вже було запроваджено, частина батьків скористалася нею, проте виникли певні технічні збої.

«Працівники ІТ змушені доопрацювати систему та проаналізувати базу даних, оскільки виявилося, що існує 15% неправдиво поданих батьками заявок», – йдеться в повідомленні ЛМР.

Батьків запевняють, що причин для хвилювань немає, оскільки система фільтруватиме усі заявки за датою реєстрації, змінити яку немає можливості.

Для зарахування дітей у новостворені ДНЗ №17, ДНЗ №168, НВК «Школа-садок І-ІІІ ст. №38» у вересні-листопаді 2016 року, батьки повинні подати заяви в управління освіти. Такий перевід у ручному режимі здійснюватимуть ІТ-спеціалісти до 10 жовтня 2016 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук