ООН і Світовий банк мають намір збільшити кошти на потреби біженців

СвітОксана Руда, 11 жовтня 20151100

Організація Об’єднаних Націй (ООН) і Світовий банк за підтримки Ісламського банку розвитку збираються залучити додаткові кошти для вирішення проблеми біженців шляхом випуску нових облігацій.

Всі три організації оголосили про це в суботу, 10 жовтня, в Лімі на полях щорічної зустрічі країн – членів Міжнародного валютного фонду, повідомляє Deutsche Welle.

Зазначено, що сторони домовилися узгодити деталі наміченого плану до лютого 2016 року.

Як інформує агентство Reuters, ініціатива міжнародних організацій припускає, з одного боку, заручитися гарантіями країн-донорів під випуск євробондів на певні соціальні проекти на підтримку біженців. З іншого боку, у держав-кредиторів будуть запитані субсидії для зниження основних процентних ставок таким країнам, як Йорданія і Ліван, на частку яких припадає найбільший приплив вимушених мігрантів з Сирії.

Як заявив президент Світового банку Джим Йон Кім, для подолання кризи необхідні «міцні глобальні партнерства і передові фінансові методи».

У свою чергу, генсек ООН Пан Гі Мун нагадав, що проблема біженців не носила такий гострий характер з часів закінчення Другої світової війни.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук