ООН може отримати значний контроль над Інтернетом

СвітМарта Кривецька, 30 травня 20125962
ООН може отримати значний контроль над Інтернетом
фото baruhaba.org.ua

Цього тижня американський Конгрес розгляне закон, що вносить зміни у правила міжнародного електрозв’язку 1988 року. Про це з посиланням на The Washington Times повідомляє Інопреса. Зазначається, що у разі підписання закону ООН отримає безпрецедентний контроль над Інтернетом.

Також повідомляється, що у вересні минулого року кілька авторитарних країн, зокрема Китай та Росія, внесли пропозицію під назвою «Міжнародний кодекс поведінки у сфері інформаційної безпеки. В теорії він направлений на систематизацію та стандартизацію Інтернету. Також ця ініціатива мала б установити правила підтримки кібербезпеки.

Однак фактично це дає Міжнародноу союзу електрозв’язку – агентству ООН, що курує телекомунікації – нові повноваження з регуляції контролю та доступу в Інтернет та інформаційних потоків.

«Те, що Пекін та Москва підтримують цю ідею, вже говорить про те, що вона погана. Вільна інформація завжди була ворогом суворих режимів», - цитує видання.

Нагадаємо, наприкінці квітня екс-президент Росії Дмитро Медведєв заявив, що не бачить загроз для свободи слова в Інтернеті.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук