Оприлюднено докази російського походження танків, які переміщаються під Донецьком

СуспільствоРоман Ганкевич, 10 листопада 2014396609

Військова техніка, яка рухається під Донецьком, прибула з Російської Федерації.

Докази цього наводяться на сторінці мікроблогу Twitter Conflict Reporter.

На знімках показано танки з маркуванням Російської залізниці, зроблені у Ростові (РФ), а поруч – таке ж маркування на танках, помічених у Донецьку у жовтні і 10 листопада.

Раніше у понеділок, 10 листопада, Петро Шеломовський і Саймон Островський повідомляли про 5 танків і 2 БТР, які рухалися через Донецьк із Шахтарська у західному напрямку, передає "Українська правда".

Островський також зазначав, що велика кількість важкої техніки невизначеного походження на контрольованих сепаратистами територіях сходу України виглядає як безцільна демонстрація сили.

У попередні два дні спостерігачі ОБСЄ фіксували рух декількох колон військової техніки, зокрема на східній околиці Донецька.

Між тим, вчора бойовики заявили, що колона військової техніки належить самопроголошеній «Донецькій народній республіці».

«Заступник командувача військом ДНР» Едуард Басурін заявив, що ротація частини ополчення знадобилася через стрілянину в Донецьку. За його твердженням, підкріплення прийшло до міста нібито з інших районів ДНР.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук