Організатори конгресу культури «Перехід 1989» оприлюднили програму заходів

У конгресі візьмуть участь 200 експертів у галузі культури з України і з-за кордону

КультураАндрій Дрозда, 9 вересня1620
Заходи конгресу культури відбуватимуться у приміщенні старого терміналу львівського аеропорту

Організатори конгресу культури «Перехід 1989», який відбудеться у Львові 11-13 жовтня, оприлюднили повну програму заходів та розпочали реєстрацію учасників. Загалом у подіях конгресу культури зможуть взяти участь до 200 експертів різних напрямків. Реєстрація триває на офіційному сайті конгресу за лінком.

Конгрес культури «Перехід 1989» відбуватиметься у Львові вперше і буде присвячений аналізу культурного досвіду України та Європи за останні 30 років і напрацюванню рекомендацій для культурної сфери України. Захід складатиметься з дискусійної та мистецької програм. Діятиме три тематичні блоки: Мури. Міри. Наміри. «Перехід 1989» започаткує традицію конгресу-бієнале і стане платформою для систематичного обговорення, ревізії та стратегування у сфері культури.

Місцем проведення конгресу обрали старий термінал львівського аеропорту. Оскільки кількість учасників заходів обмежена, то організатори просять якнайшвидше зголошуватися до участі. Передбачено відбір на основі квот. Перший критерій — напрям і тематика діяльності у сфері культури (дослідники, представники профільних державних органів та інституцій, приватних чи громадських ініціатив, міжнародні експерти, тощо). Другий аспект — географічний: прагнемо досягти представництва не менше двох третин областей України.

Також на сайті конгресу культури «Перехід 1989» можна ознайомитися з повною програмою заходів і обрати найближчий для себе напрям. Серед відомих учасників «Переходу 1989»: музикант та галерист Павло Гудімов, письменник Сергій Жадан, соціологиня Ірина Бекешкіна, художник Микита Кадан, історик Ґжеґож Мотика, мистецтвознавець Єжи Онух та багато інших.

Організатори конгресу культури: ГО «Вірменська 35», КУ «Інститут стратегії культури», Львівська міська рада, проект реалізовується за підтримки Українського культурного фонду. У склад візійної групи конгресу увійшли відомі львівські інтелектуали та мистці: Андрій Дахній, Зеновій Мазурик, Зоряна Рибчинська, Юрій Прохасько, Остап Сливинський, Оксана Форостина, Вікторія Садова, Оксана Дащаківська, Влодко Кауфман, Данило Ільницький, Богдан Шумилович, Антін Борковський. За новинами конгресу культури «Перехід 1989» можна стежити на сторінці заходу у Facebook.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук