«Осінній сервіс» від Корпорації УкрАВТО – готуємось до зими разом

Суспільствопромоція, 10 жовтня 20181090

Більшість автовласників на початку жовтня починає пильно стежити за прогнозом погоди, вони знають про відмінності користування автомобілем у зимовий та літній період. Наразі більшість з них вже не вагається у відповіді на питання про те, чи потрібно якось особливо готувати автомобіль до холодів, чи варто замінювати літню гуму на зимову та перевіряти основні системи автомобіля перед початком зими.

Необхідним мінімумом для підготовки авто до зими є заміна шин, але загальний стан автівки вимагає ще більшої уваги. Загальновідомим є той факт, що низькі температури створюють додаткове навантаження на всі системи автомобіля. Осінньо-зимовий період потребує цілісності лакофарбового покриття машини, а зменшення тривалості світлового дня – справності акумулятора та світлових приладів.

Тому мережа автосервісних центрів УкрАВТО пропонує власникам автомобілів привабливі ціни та високу якість, що поєднані у акційній пропозиції «Осінній сервіс від УкрАВТО». Корпорація розуміє, що автовласники завжди намагаються заощадити, тож пропонує проведення шиномонтажу за ціною лише від 240 грн з ПДВ залежно від діаметра коліс. Крім того, послуга з перевірки та регулювання кутів встановлення коліс теж коштує всього від 240 грн з ПДВ, як і вартість комплексної діагностики систем автомобіля.

Говорячи про комплексну діагностику, варто наголосити на тому, що вона складається з перевірки справності ходової частини та кермового управління, а також діагностики гальмівної системи і рівня технічних рідин. Окрім того, наявність спеціалізованого обладнання для окремих брендів дозволяє провести діагностику електронних систем. Послуги «Осіннього сервісу» у мережі УкрАВТО виконує висококваліфікований персонал, а технічна оснащеність відповідає жорстким вимогам і допускам автовиробників, що особливо важливо для проведення якісних робіт. «Гаражні сервіси» дуже рідко надають гарантію на всі надані послуги, на відміну від Корпорації, яка дбає про те, щоб клієнти були задоволені.

Загалом, осіння пропозиція від УкрАВТО має чимало додаткових переваг. Наприклад, якщо під час діагностики автомобіля будуть виявлені недоліки, то автовласник отримає знижку 15% на послуги з їх усунення, а знижка на запасні частини, необхідні для ремонту, становитиме аж до 20%.

Сервісна акція діятиме в мережі УкрАВТО з 15 жовтня. Для отримання додаткової інформації щодо її проведення достатньо звернутися до найближчого офіційного дилера Корпорації, завітати на офіційний веб-сайт УкрАВТО або зателефонувати до контакт-центру компанії за телефоном: 0800507717.

І ще один цікавий момент, про який варто згадати. Хоча акційна пропозиція є саме «осінньою», скористатись її перевагами можна до 31 грудня!

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук