Оцінювати роботу Цимбалюка зарано, - голова Львівської облради

15 березня 20113500

Голова Львівської обласної ради Олег Панькевич вважає, що оцінювати роботу голови Львівської ОДА Михайла Цимбалюка наразі занадто рано. Про це Панькевич заявив під час прес-конференції, присвяченій першим 100 дням діяльності облради поточного скликання.

«Звичайно, що в кінці року фракція «Свободи» буде давати оцінку роботі голови обласної державної адміністрації та виконанню програми соціально-економічного розвитку за 2011 рік. Пан Михайло Цимбалюк, власне, працює нещодавно, теж кілька місяців – вважаю, що оцінювати роботу персонально голови обласної державної адміністрації за виконання програми соціально-економічного розвитку сьогодні є дещо зарано», - зазначив Панькевич.

«Ми сьогодні говоримо про проблеми, які є більш актуальними, за які мають нести відповідальність і керівники певних управлінь або структурних підрозділів», - додав він. Окрім цього, Олег Панькевич зазначив, що ВО «Свобода» негативно оцінює роботу ЛОДА.

На запитання кореспондента ZAXID.NET , чому у Львівській обласній раді не знаходиться достатньо політичної волі, аби оцінювати роботу органів державної влади як «незадовільну» - як це сталося під час IV сесії Львівської облради поточного скликання у питаннях розвитку української мови чи присвоєння мешканкам Львівщини звання «Мати-героїня» - Олег Панькевич сказав, що його потрібно адресувати окремим фракціям і депутатам. Водночас він нагадав, що 1 березня звіт начальника управління охорони культурної спадщини Львівської ОДА Василя Івановського був оцінений, як «незадовільний».

Окрім того, Олег Панькевич висловив переконання, що депутати Львівської обласної ради мають давати оцінку інформації, яку вони отримують від ОДА та інших органів державної влади, бо просто приймати цю інформацію до відома не є ефективним.   

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук