Озброєні бойовики ДНР заблокували 700 гірників на шахті Ахметова

Озброєні бойовики ДНР заблокували 700 гірників на шахті Ахметова
фото ДТЕК
Шахта "Комсомолец Донбасса"

Озброєні бойовики ДНР напали на шахту «Комсомолець Донбасу» в Кіровському Донецької області.

Про це повідомили у департамент зі зв'язків з громадськістю компанії ДТЕК.

За словами речника компанії, в суботу, 21 червня, об 11:00 ранку невідомі озброєні люди на БТР і вантажівці з символікою ДНР увірвалися на територію «ДТЕК Шахта Комсомолець Донбасу». Погрожуючи зброєю, вони поклали співробітників адмінбудівлі обличчям вниз, вилучили мобільні телефони. У цей момент в шахті перебувало 700 осіб.

«Частина представників ДНР увірвалися в адміністративний будинок і, погрожуючи зброєю керівництву шахти, вимагали гроші і транспорт. Оскільки готівкові кошти на шахті були відсутні, ДНРовци проникли в гараж і на автостоянку. У підсумку вилучено майже весь автопарк шахти: 13 КрАЗів для перевезення гірської породи, 5 автомобілів ГАЗ Газель і 4 легкових автомобілі. Також загарбники розкрили два банкомати, що знаходилися на території шахти», - йдеться в повідомленні.

Інша частина збройних ДНРівців заблокувала дорогу до шахти, через що на роботу не змогла потрапити друга зміна шахтарів, близько 800 осіб. Люди спробували пройти через кордон озброєних людей, але ДНРівці вчинили стрілянину.

«Багато шахтарів їм вірили і в чомусь навіть співчували. Зараз люди на собі відчули загрозу, яку несе ДНР. Побачивши це свавілля, шахтарі висловили різкий протест проти дій та діяльності ДНР», - прокоментував сьогоднішній інцидент генеральний директор ДТЕК Максим Тимченко.

Довідка.

ДТЕК - найбільша енергетична компанія України. Входить до складу фінансово-промислової групи «Систем Кепітал Менеджмент» (СКМ), акціонером якої є Рінат Ахметов. Генеральний директор ДТЕК - Максим Тимченко. У ДТЕК працює 140 тисяч чоловік.

Основною продукцією ДТЕК є електроенергія. У портфель активів компанії входять 10 ТЕС і 2 ТЕЦ загальною встановленою потужністю 18 ГВт; 1 ВЕС проектною встановленою потужністю 200 МВт; 5 підприємств з передачі та продажу електроенергії, які обслуговують понад 5,2 млн клієнтів – фізичних та юридичних осіб; 31 шахта і 13 вуглезбагачувальних фабрик; нафтогазовидобувні активи.

Відпуск електроенергії генеруючими підприємствами ДТЕК в 2013 році склав 53,0 млрд кВт/г., передача електроенергії по мережах – 56,9 млрд кВт/г, видобуток вугілля підприємствами – 41,4 млн тонн, обсяг збагачення вугілля – 29,3 млн тонн. ДТЕК експортує електроенергію до 6 країн, вугільну продукцію – в 36 країн світу.

Консолідована виручка ДТЕК у 2013 році склала 92,8 млн грн, чистий прибуток - 3,3 млрд грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук