Озброєні сепаратисти захопили Донецьку міськраду
Близько 20 бійців харківського «Оплоту», озброєних автоматами, бітами і гвинтівками, захопили будівлю Донецької міської ради. Вони вимагають проведення референдуму про територіальний статус Донецької області.
«Увійшли озброєні люди в масках. Вони перебувають на першому поверсі, на сходових прольотах, однак заявляють, що не являють загрози для співробітників будівлі, і пропонують усім залишатися на робочих місцях», – повідомляє «ОстроВ» з посиланням на співробітника міської ради.
Міліція і співробітники будівлі зберігають спокій – на своїх робочих місцях перебувають мер Донецька та інші працівники апарату.
Як розповів «ОстроВу» голова структурного підрозділу харківського «Оплоту» Олександр Захарченко, вони перебуватимуть у приміщені доти, доки їхні «вимоги не будуть виконані».
За його словами, на сьогоднішньому засіданні виконкому Донецької міської ради «Оплот» конкретизує свої вимоги.
Наразі «оплотівці» ведуть переговори про те, щоб міліція, що охороняє будівлю, покинула її.
Нагадаємо, 6 квітня в Донецьку проросійські мітингувальники штурмом захопили будівлю облдержадміністрації, а 7 квітня оголосили про створення так званої незалежної Донецької республіки і про проведення до 11 травня референдуму.
Додамо, що 15 квітня у Донецькій області почалася антитерористична операція.