Оздоровчий комплекс НБУ в Яремчі виставили на продаж

Комплекс почали будувати 2010 року

Фонд державного майна (ФДМ) почав приватизацію гірничого оздоровчого комплексу «Прикарпаття» в Яремчі, який належить Національному банку України. Про це повідомив керівник фонду Віталій Трубаров в Facebook.

Згідно з повідомленням Трубарова, початкова вартість даного комплексу становить 51,9 млн гривень. Сам об'єкт приватизації належить до непрофільних активів Нацбанку.

«Фонд державного майна почав приватизацію непрофільних активів Національного банку України», – розповів він.

Згідно з умовами угоди інвестор протягом одного року повинен завершити будівництво і ввести комплекс в експлуатацію.

«Крім сплачених коштів, інвестор протягом одного року повинен завершити будівництво і ввести комплекс в експлуатацію, дотримуватися вимог екологічної безпеки та використовувати земельну ділянку у відповідності з цільовим призначенням», — підкреслив керівник ФДМ.

Він також додав, що кінцевий термін прийняття заявок на участь в аукціоні – 12 березня.

Нагадаємо, що ще навесні минулого року Національний банк України вирішив продати низку непрофільних активів, зокрема санаторії на Прикарпатті, Вінниччині та в Херсонській області.

«Курс» пише, що відпочинкову базу НБУ «Прикарпаття» в Яремчі почали будувати ще 2010 року. Втім, працівники Нацбанку на базі так і не відпочивали: після Євромайдану, у серпні 2014 року, Валерія Гонтарева пообіцяла, що продасть «Прикарпаття» як непрофільний актив.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук