Панькевич готовий скликати позачергову сесію Львівської облради щодо репресій

27 грудня 20105113

Голова Львівської обласної ради Олег Панькевич запевняє, що в разі відповідного оформлення ініціативи щодо скликання позачергової сесії Львівської обласної ради воно буде з реалізовано.

У коментарі для ZAXID.NET Олег Панькевич зазначив, що для того аби позачергова сесія була скликана потрібно зібрати підписи третини депутатів депутатського корпусу облради.

"Якщо ініціатива буде відповідно оформлена то сесія обов’язкового буде скликана ми чекаємо такої пропозиції, якщо вона буде, ми одразу ж відреагуємо", – запевнив Панькевич.

Одночасно він зазначив, що ставиться до кожної депутатської ініціативи із повагою, і готовий зробити все для того, аби вона була зреалізована. Втім, за його словами, щодо того, чи буде відповідне питання до порядку денного сесії підтримане депутатським корпусом, належить вирішити самим депутатам.

Відповідаючи на запитання, чи справді в Україні мають місце політичні репресії, Олег Панькевич зазначив: "В Україні вже давно тривають політичні репресії. Шкода, що представники певних політичних сил згадують про це лише тоді, коли це стосується їх".

"Звичайно, репресії є. Щодо того, чи вони є у випадку конкретної особи – тут є певні запитання. Тут не все так однозначно", – додав голова Львівської обласної ради Олег Панькевич.

Нагадаємо, сьогодні Львівська крайова організація Народного Руху України закликала усі патріотичні політичні сили, представлені у Львівській обласній раді, негайно розпочати консультації із проведення позачергової сесії облради. У заяві крайової організації НРУ, наголошується на тому, що "наприкінці 2010 року вибіркове застосування закону у вигляді репресій щодо представників опозиційних політичних сил в Україні набуло небаченого розмаху".

Заява НРУ стала відповіддю на затримання колишнього міністра МВС Юрія Луценка.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук