Папа Римський виступив проти викладання гендерної теорії в школах

СвітЮлія Поліковська, 3 жовтня 20165210
Папа Римський виступив проти викладання гендерної теорії в школах
Папа Франциск вказав межу толерантності до гендерного самовизначення

Папа Римський Франциск заявив, що до геїв і транссексуалів слід ставитися з повагою, але викладання теорії гендерного самовизначення в школах неприпустиме. Про це він сказав журналістам на борту літака, повертаючись із закордонної поїздки, повідомив Reuters.

Папа Франциск сказав, що в якості священика, він служив людям з гомосексуальними нахилами, а також тим, хто не міг зберігати цнотливість, як того вимагає Церква.

«Я підтримував їх, я привів їх ближче до Господа. Деякі з них були не в змозі підкоритися вченню Церкви, але я супроводжував їх і ніколи не відмовлявся від них. Це факт. Людей треба підтримувати, так само як Ісус підтримує їх», – сказав він.

Під час своєї поїздки в Грузію і Азербайджан він сказав, що викладання гендерної теорії в школах було частиною «глобальної війни» проти шлюбу.

Згідно гендерної теорії, в той час як люди можуть біологічно належати до чоловічої або жіночої статі, вони мають право ідентифікувати себе як чоловіка або жінку, особу обох статей, або ж жодної.

За його словами викладання цієї теорії в школах «суперечить природним речам».

«Одна справа, якщо у людини є схильність, можливість вибору і навіть зміни статі. Але зовсім інше – викладати гендерну теорію в школах таким чином, щоб це призвело до зміни ментальності. Я називаю це «ідеологічною колонізацією», – заявив він.

«Життя є життя, і речі повинні прийматися як вони є. Гріх є гріх, але схильності або гормональний дисбаланс ... можуть викликати безліч проблем і ми повинні бути обережними», – додав папа Франциск.

Нагадаємо, у червні папа Римський Франциск у спілкуванні з журналістами заявив, що Римо-католицькій церкві слід попросити вибачення у геїв за своє колишнє ставлення до них.

За словами папи, церква не має права судити геїв і повинна ставитися до них з повагою. При цьому, як зазначив Франциск, деякі політизовані моделі поведінки спільноти геїв можна засудити за те, що вони «трохи образливі для інших».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук