Паркувальна зона на вулиці Валовій має 78 паркомісць

Володимир Балита, 6 червня 201314616
Паркувальна зона на вулиці Валовій має 78 паркомісць
фото ZAXID.NET
Парковка на вулиці Валовій

На закритій платній паркуваньній зоні на вулиці Валовій у центрі Львова облаштовано 8 паркомісць для автомобілів, якими користуються люди з обмеженими можливостями. Загалом паркувальна зона має 78 паркомісць. Про це розповів радник міського голови з питань розвитку велосипедної інфраструктури Олег Шмід.

Як зазначають у мерії, паркова не є приватна, оператором паркування є ЛКП «Львівавтодор». «Нікому у суборенду вона не передавалася, «Львівавтодор» буде самостійно обслуговувати парковку. Комунальне підприємство взяло у лізинг обладнання для парковки, і повинне буде повернути кошти», – наголошують у Львівській міській раді.

«Місця для неповносправних рівномірно розташовані по всій зоні, вони є ширші, ніж звичайні паркомісця і безкоштовні. Для мешканців цієї вулиці плата становитиме 1 грн/год, з 19:00 до 8:00 у робочі дні, а також у святкові та вихідні дні плата не стягуватиметься. Для всіх інших плата складатиме 4 грн/год, крім автомобілів служб екстреної допомоги та спецтранспорту», - зазначив Олег Шмід.

Як наголосив Олег Шмід, у центральній частині міста поступово вводитиметься платне паркування.

«У жодній цивілізованій країні світу для власника квартири у центральній частині міста не додається і безкоштовна ділянка для паркування власного авто, чи тому, хто приїжджає залагоджувати свої справи в місті, хто тут має роботу. Стоянка на Валовій – це тільки початок комплексної програми впорядкування стоянок у місті. Поступово паркування у центрі міста буде платним. Безкоштовне паркування стимулює використання автомобілів, є причиною корків і браку паркувальних місць. Саме тому автомобілі загромаджують тротуари, травники, пішоходні переходи. Багато міст світу мають платний в’їзд у центральну частину міста. У нас такого немає, але починаємо з маленького – платного паркування», - зазначив Олег Шмід.

За словами директора ЛКП «Львівавтодор» Олега Береза, планується, що паркова запрацює з наступного тижня, після доставки усього обладнання та його монтажу.

Нагадаємо, у Львові розробили концепцію впорядкування вуличного паркування в центральній частині міста з паралельним створенням вільних від транспорту пішохідних зон. Мета – повністю вивести вуличне паркування з центральної частини Львова і сприяти найбільш гармонійному використанню громадського простору в інтересах усіх мешканців міста.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук