Парламент дозволив призов військових, зарахованих в оперативний резерв першої черги

СуспільствоОксана Руда, 14 травня 201519441

Народні депутати ухвалили закон, яким уточнили, що демобілізовані військовослужбовці, які зараховані на службу у військовому оперативному резерві першої черги, можуть бути знову мобілізовані впродовж півроку після їх демобілізації, пише Укрінформ.

За відповідне рішення проголосували 228 депутатів з 226 мінімально необхідних.

Голова Комітету з питань нацбезпеки і оборони Сергій Пашинський пі дчас виступу у парламенті зазначив, що цей закон удосконалить нормативно-правову базу з питань мобілізації.

Зокрема, він пояснив, що раніше парламент ухвалив закон, згідно з яким демобілізовані військовослужбовці не можуть після демобілізації протягом півроку призиватися знову на службу.

Однак, за його словами, був також ухвалений інший закон, що дозволяє зараховувати військовослужбовців на службу у військовий оперативний резерв.

Пашинський наголосив, що ухвалений закон передбачає внесення змін до частини 3 статті 23 закону «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» й доповнення після слів «та були звільнені зі служби у запас» словами «крім військовослужбовців, зарахованих на службу у військовому оперативному резерві першої черги».

Нагадаємо, 19 березня парламент ухвалив закон щодо того, що демобілізовані з АТО потраплять до першої черги військового резерву.

Після завершення особливого періоду громадяни, які проходили службу у резерві першої черги можуть добровільно укласти контракт на службу у військовому резерві.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук