Парламент Греції схвалив підвищення податків

СвітМарта Кривецька, 12 січня 20135680
Парламент Греції схвалив підвищення податків
фото dw.de

Грекам, чий річний дохід перевищує 42 тис. євро, доведеться перераховувати в бюджет 42% від заробленого.

Парламент Греції у ніч з 11 на 12 січня затвердив нові нормативи оподаткування, введення яких від країни вимагали її кредитори. За цими правилами, громадяни, чий річний дохід перевищує 42 тисячі євро, повинні будуть перераховувати в бюджет 42% від заробленого.

На підтримку нових ставок виступили 163 народних обранці. Всього в грецькому парламенті 300 депутатів. За правилами, що діяли раніше, максимальна ставка оподаткування становила 45%. При цьому виплачувати відповідну частку доходів були зобов'язані тільки ті, хто заробляє понад 100 тисяч євро на рік.

Як вважають прихильники реформи, після перегляду податкової політики нормативи відрахувань до бюджету стануть більш диференційованими. Зокрема, ті, хто отримує менше 25 тисяч євро на рік, платитимуть менше, ніж раніше.

У цілому, зміни в фіскальній сфері дадуть Греції можливість залучити додаткові 2,3 млрд у скарбницю. Кредитори балканської країни - ЄС, МВФ і ЄЦБ наполягають на тому, щоб Афіни нарощували доходи бюджету, скорочуючи при цьому витрати.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук