Парламент Грузії затвердив новий уряд

СвітВолодимир Балита, 4 липня 20127000
Іване (Вано) Мерабішвілі

4 липня 2012 року парламент Грузії затвердив на позачерговому засіданні склад і програму нового уряду країни, який очолить новий прем’єр-міністр Іване (Вано) Мерабішвілі, близький соратник президента Міхеїла Саакашвілі.

Представляючи депутатам програму уряду, Мерабішвілі наголосив, що головними завданнями його кабінету будуть боротьба з безробіттям, доступність послуг охорони здоров’я і розвиток сільського господарства.

Зокрема для вирішення проблеми безробіття в уряді створили нову посаду державного міністра з питань зайнятості населення.

На вирішення головних завдань урядової програми з бюджету передбачено надати кошти на понад $12 млрд.

44-річний Вано Мерабішвілі до призначення на прем’єра був міністром внутрішніх справ із останнього дня 2004 року. Він є одним із провідних діячів «команди Саакашвілі». Його, зокрема, визнають головною рушійною силою радикальних реформ в МВС, повній перебудові роботи поліції і практичній ліквідації корупції в системі міністерства й загалом ефективній боротьбі з корупцією і злочинністю в країні. Водночас його критикують за різкі дії, до яких вдавалася поліція при розгоні мітингів супротивників чинної влади.

Припускають, що рішення Саакашвілі здійснити зміну уряду має на меті посилити позиції його й його прихильників напередодні парламентських виборів у жовтні цього року і президентських наступного.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук