Парламент розширив штат Держспецзв’язку на 5%

Верховна Рада України збільшила загальну чисельність особового складу Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації (Держспецзв'язку).

Згідно зі схваленим 230 голосами у вівторок урядовим законопроектом №2461, загальна чисельність Держспецзв'язку встановлюється в кількості 7595 осіб, передає «Інтерфакс-Україна».

Як наголошується в пояснювальній записці, це зроблено для приведення чисельності Держспецзв'язку у відповідність до чинного законодавства, тоді як раніше її чисельність неодноразово зменшувалася рішеннями Кабміну.

Як зазначив керівник парламентського комітету з національної безпеки і оборони Сергій Пашинський під час обговорення законопроекту, зараз загальна чисельність Держспецзв'язку становить 7227 осіб.

Як повідомляв ZAXID.NET, Держспецзв’язку за дорученням уряду готується ввести реєстрацію усіх мобільних абонентів під приводом боротьби з тероризмом. Проект відповідної постанови до 10 травня перебував на громадському обговоренні. У подальшому служба систематизує отримані пропозиції, внесе зміни і направить проект на затвердження Кабміну.

Після цього уряд повинен узгодити текст проекту постанови з іншими відомствами і прийняти його.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук