Парламент зобов’язав провайдерів включити до своїх пакетів універсальну програмну послугу

Верховна Рада України проголосувала в цілому за закон, що зобов’язує провайдерів надавати своїм абонентам універсальну програмну послугу, тобто надавати абонентам доступ до визначених державою телеканалів в усіх своїх пакетах.

Як передає «Інтерфакс-Україна», за закон «Про внесення змін до закону України «Про телебачення і радіомовлення» (щодо уточнення умов розповсюдження програм телерадіоорганізацій у складі універсальної програмної послуги) № 3504 в четвер проголосували 290 народних депутатів.

Розповідаючи про цю законодавчу ініціативу під час голосування в першому читанні 12 липня, керівник комітету з питань свободи слова Вікторія Сюмар сказала, що запропоновані зміни до закону «Про телебачення і радіомовлення» визначає, що «універсальні програми послуг – це перелік телевізійних програм, отримання яких усіма абонентами провайдера програмних послуг гарантується державою».

Сюмар зазначила, що універсальна програмна послуга передбачатиме трансляцію таких телерадіопрограм як суспільне телебачення і радіомовлення, телерадіоорганізацій місцевої і регіональної категорії мовлення, що здійснюють мовлення в більш ніж одній області.

Змінами до закону України запропоновано зобов’язати провайдера забезпечувати всіх абонентів можливістю отримання універсальної програмної послуги та включити такі програми до всіх пакетів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук