Партія Порошенка «Європейська солідарність» почала нарощувати рейтинг

До ВРУ, як раніше, проходять п'ять партій, при цьому троє із них поступово збільшують рейтинг

Партія Порошенка «Європейська солідарність» почала нарощувати рейтинг
Партії «Європейська солідарність» вдалося повернути втрачені на початку червня 2%

За місяць до виборів соціологи зафіксували зростання рейтингів трьох партій. Оприлюднене у середу, 26 червня, дослідження соціологічної групи «Рейтинг» показує, що до ВРУ, як і раніше, проходять п'ять партій і троє із них за останні два тижні наростили підтримку – це «Опозиційна платформа», «Голос»та «Європейська солідарність». При цьому найпомітніший ріст – саме у партії Петра Порошенка, рейтинг якої на початку червня суттєво знизився.

За умови проведення виборів у наступну неділю, за «Слугу народу» готові проголосувати 45,3% респондентів (з тих, хто піде на вибори і вже визначився за кого голосувати), за «Опозиційну платформу» – 12,1%, за «Голос» – 8,4%, «Європейську солідарність» – 7,2%, а за «Батьківщину» – 7,0%.

Зараз це єдині партії, які долають п'ятивідсотковий прохідний бар'єр на виборах до парламенту. З усіх інших найближче до бар'єра перебувають партія Ігоря Смешка «Сила і честь», за яку готові голосувати 3,4%, та Радикальна партія, за яку готові голосувати 2,5%. Інші партії мають підтримку менше 2% респондентів.

Порівняно з попереднім опитуванням, найбільше виросла підтримка партії «Європейська солідарність», яка за останні півтора-два тижні наростила два відсотки. Додатковий відсоток за цей же період отримала «Опозиційна платформа». Також продовжує зростати рейтинг партії «Голос», яка отримала додаткові 0,3%. Наразі це єдина партія, рейтинг якої від початку кампанії не знижувався.

При цьому трішки збільшилася кількість українців, які заявили, що не підуть на вибори – із 5,0 до 6,7%, а також суттєво зменшилася кількість тих, хто досі не визначився за кого голосувати – із 22,0 до 18,1%.

P. S. Під час опитування, яке проводилося 20-24 червня 2019 року, опитали 2000 респондентів. Помилка репрезентативності дослідження не перевищує 2,2%.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук