Партія регіонів – партія заколотників та терористів!

Юрій Шведа, 21 лютого 20147091

Відповідно до Конституції України та ст. 2 Закону України ”Про політичні партії в Україні”, “Політична партія – це зареєстроване згідно з законом добровільне об’єднання громадян – прихильників певної загальнонаціональної програми суспільного розвитку, що має своєю метою сприяння формуванню і вираженню політичної волі громадян, бере участь у виборах та інших політичних заходах”.

У демократичному суспільстві політичні партії – ознака і основа демократії. Однак в історії відомі випадки, коли політичні партії ставали інструментом недемократичного політичного режиму (авторитаризму чи навіть тоталітаризму).  Діяльність таких партій особливо небезпечна у кризові періоди суспільного розвитку, коли демократія є особливо вразливою.

Щоб уберегти демократію, яка лише формується у ряді країн застосовують концепцію т.зв. “демократії з кулаками”, яка передбачає надзвичайно прискіпливий суспільний контроль за діяльністю політичних партій і у разі порушення ними засад демократії – їхню заборону.

Партія регіонів скориставшись несформованістю та незахищеністю української демократії – вийшла не лише за межі правового поля діяльності політичних партій України, а узурпувавши владу, послідовно та цілеспрямовано розпочала наступ на конституційні права громадян, й зрештою відверто стала на шлях  антиконституційного перевороту.

За такі незаконні дії вона повинна нести не лише політичну, але й правову відповідальність й повинна бути розпущеною! Депутати, які її представляють – втрачають свої повноваження, державні службовці усуваються із займаних посад з визначенням міри особистої відповідальності кожного за антиконституційну діяльність.

Зло аби воно не мало повторення – повинно бути покаране! Демократія повинна вміти себе захищати!

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук