Парубій пообіцяв поставити на голосування свою відставку після підписання мовного закону

В парламенті розпочато збір підписів​ для зняття з посади його голови Андрія Парубія

СуспільствоЮрій Братюк, 24 квітня 20194000

Голова Верховної Ради Андрій Парубій пообіцяв поставити на голосування свою відставку, за яку почали збирати підписи, після підписання мовного закону. Депутати можуть його ухвалити вже 25 квітня.

З трибуни Ради, 24 квітня, Парубій сказав, що до апарату Ради надійшла заява від депутата «Відродження» Валерія Писаренка про збір підписів за його відставку.

«Я невідкладно дав доручення, як і всі попередні рази, коли подібну заявку подавав і Рабінович, щоб негайно видали підписні листи. І я наголошую на тому, що цей процес ані на йоту не буде затримуватися», — сказав голова Ради.

«Збираєте підписи, колеги, і я вам обіцяю таке — як тільки будуть зібрані необхідні підписи, я невідкладно поставлю це питання на голосування. З одним нюансом — після того, коли я як голова Верховної Ради України поставлю підпис під законом про українську мову», — додав він.

У свою чергу, керівник фракції партії «Народний фронт» Максим Бурбак заявив, що коаліційна більшість не допустить відставки Парубія.

Нагадаємо, що депутат Верховної Ради України від депутатської групи «Партія «Відродження», екс«регіонал» Валерій Писаренко заявив, що в парламенті розпочато збір підписів для зняття з посади його голови Андрія Парубія.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук