Парус Development розпочав будівництво грандіозного проекту «ПАРУС CITY»

Нерухомістьпромоція, 11 липня 2018, 10:00 1618 1

Компанія Парус Development запрошує клієнтів у грандіозну подорож своїм новим наймасштабнішим проектом – «ПАРУС CITY». Стартувало будівництво вражаючого міського кварталу з унікальною космічною архітектурою та інфраструктурою, яка ламає усі будівельні стереотипи.

«Комплекс складається з 6 житлових будинки та футуристичного бізнес-центру, який буде ближче до вулиці Кульпарківської», – розповів керівник відділу маркетингу компанії Парус Development Ярослав Рудюк.

Компанія Парус Development уже здала в експлуатацію 3 знакових проекти у Львові. Ще один на стадії будівництва. «ПАРУС CITY» – це новий амбітний мікрорайон та бізнес-центр, який уже за два роки дивуватиме оригінальними краєвидами мешканців міста.

«40% комплексу «ПАРУС CITY» будуть займати зелені насадження, також у нас буде унікальна система сортування сміття. Головною особливістю Парус Development є впізнавана архітектура. Ви ніколи не сплутаєте інші будинки ні з якими іншими», – зауважила менеджер з продажу компанії Парус Development Лідія Мишко.

Стиль майбутнього, який диктує компанія новим проектом, закладений у самій філософії Парус Development.

«Чому корабель пливе сам у морі і не розбивається? Тому що в нього є ціль, а хвилі розбиваються об борт корабля, бо в них нема цілей. В нас ціль – збудувати якісно, гарно, швидко», – сказала співзасновниця та ідейний натхненник Парус Development Наталія Рудюк.

Парус Development уже чекає на перших клієнтів нового мікрорайону у щойно відкритому центрі продажу компанії на Кульпарківській, 93.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук