ПАРЄ може змінити режим санкцій проти РФ, щоб повернути делегацію країни

З 2014 року Росія позбавлена основних повноважень в ПАРЄ через розв'язану агресію проти України

СвітЮрій Братюк, 24 лютого15851

ПАРЄ вже цьогоріч планує відновити членство Росії. Про це повідомляє нардеп і член української делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи Борислав Береза.

За його словами, проросійське лобі в ПАРЄ хоче провести реформу санкційного механізму, який використовується стосовно Росії.

Береза пояснив, що за цим планом в ПАРЄ розраховують на те, що в березні регламентний комітет прийме рішення і повернеться до доповіді бельгійського політика Петри Де Суттер, темою якої є «послаблення санкцій проти РФ».

«Вже на квітневу сесію відомий своїми проросійськими поглядами член Асамблеї Тіні Кокс внесе свою доповідь «Про майбутнє Європи», де буде пропозиція застосувати спрощену процедуру внесення змін до статуту РЄ, щоб дозволити подавати повноваження в ПАРЄ не тільки в січні, але і протягом усього року. Наприклад, в червні», — зазначив депутат.

Береза прогнозує, що вже в травні Комітет Міністрів Ради Європи збереться на рівні міністрів і підтримає цю ідею, прийнявши рішення.

«Відразу після цього планують збирати екстраординарну сесію ПАРЄ і прийняти таке ж, але своє рішення. І відразу після цього Росія, за підтримки Ягланда (генсек Ради Європи, ред.), в червні подає повноваження і голосують за Генсека. В результаті, згідно з цим підступним планом, Росія не виконавши жодної резолюції ПАРЄ, продовжуючи вбивати українців на Донбасі, продовжуючи утримувати українських військовополонених моряків захоплених в Азові і наших громадян захоплених на окупованому Донбасі, продовжуючи анексію Криму і окупацію Донбасу отримає можливість повернутися в ПАРЄ», — пояснив свою думку Береза.

Нагадаємо, що з 2014 року Росія позбавлена основних повноважень в ПАРЄ через розв'язану агресію проти України. Представники РФ не зможуть також працювати в керівних структурах Асамблеї і брати участь у спостереженні за виборами.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук