ПАТ «Миколаївцемент» компанії CRH в Україні відзначив Всесвітній День охорони праці

Суспільствопромоція, 3 травня 20182750
ПАТ «Миколаївцемент» компанії CRH в Україні відзначив Всесвітній День охорони праці

Компанія CRH в Україні одразу на трьох цементних заводах (ПАТ «Подільський цемент», ТОВ «Цемент» (Одеський цементний завод) та ПАТ «Миколаївцемент»), відзначила Всесвітній День охорони праці. Командні змагання на тему «Безпеки на дорозі» влаштували у ПАТ «Миколаївцемент».

Цінні поради щодо безпечної їзди на дорозі надавали інструктори Школи водійської майстерності «Rega Львів».

«Щоб збільшити радіус огляду на дорозі, водій дивиться у дзеркало. Але щоб побачити інших учасників руху, які рухають збоку, і їх одразу не видно у дзеркалі, потрібно трохи налягти на кермо і глянути у бік. Тоді кут огляду робиться набагато більший», – поділився інструктор.

За кубок переможця змагались п’ять команд. Учасники мали на швидкість обертати кермо автомобіля, розвертати авто в обмеженому просторі, надати першу медичну допомогу, пройти тести на знання правил дорожнього руху та проїхати перешкоди, не зачепивши їх автівкою.

«Біля фішок ніколи не їздив, бо мене вчили в училищі їздити на великих машинах, а так, в принципі, то нема нічого страшного», – розповів учасник змагань, комірник ПАТ «Миколаївцемент» Василь Устиянович.

У 2017 році на всіх підприємствах CRH у світі 40 відсотків нещасних випадків сталися під час роботи транспорту. Тому безпека на дорозі основний пріоритет компанії.

«Кожен з нас так чи інакше залучений до процесу дороги, транспорту: як водій, як пасажир, як пішохід, тому це питання набуває дуже великої ваги», – розповів начальник відділу охорони праці ПАТ «Миколаївцемент» Василь Русиник.

Загалом же ж й на виробництві працівники ретельно перевіряють своє місце праці перед початком кожної зміни.

«Перевіряють обладнання, перевіряють всі вузли, механізми, готовність до безпечної роботи, щоб не трапилось жодних нещасних випадків чи якихось травмувань», – додав операційний керівник ПАТ «Миколаївцемент» Андрій Сиротич.

Кубок переможця отримала команда під керівництвом менеджера з управління сировинних матеріалів ПАТ «Миколаївцемент» Ореста Федаса. Інші учасники отримали цінні подарунки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук