Патріарх Кирило: Без церкви Росія розвалиться

СвітВолодимир Балита, 28 червня 201212
Патріарх Кирило: Без церкви Росія розвалиться
Патріарх Кирило

Патріарх Московський і всієї Русі Кирило вважає Російську православну церкву основою Росії.

"Церква сприймалася протягом всієї історії Росії, як і сьогодні більшістю людей сприймається, як те, що скріплює наш народ. Це духовна скріпа, це лінія самоідентифікації нашої нації, це та спільність, зруйнувавши яку, ми з точністю зруйнуємо свою Вітчизну", - сказав патріарх в після літургії в Успенському соборі Кремля, пише ТСН.

За його словами, хоча сьогодні час вільного релігійного вибору, відділення церкви від держави, РПЦ "продовжує нести велике служіння, поєднуючи народ, зберігаючи в єдності нашу Вітчизну".

"Ось чому вона завжди була першою метою для тих, хто прагнув зруйнувати країну, внести внутрішній безлад протягом народного життя. Всі окупанти, починаючи від загарбників Кремля, що поневолили країну в XVII столітті, включаючи Наполеона, гітлерівську навалу, своєю метою мали знищення і поділ Руської православної церкви", - наголосив патріарх.

"Хай допоможе Господь всім нам і церкви нашої, незважаючи на спокуси, обмани і підступності віку цього, продовжувати дивне служіння повноті людського буття і спасіння душ людських", - додав Кирило.

28 червня РПЦ відзначає день пам'яті митрополита Московського і всієї Русі Іони, першого предстоятеля Російської церкви з моменту набуття нею автокефалії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук