Патріарх Кирило назвав права людини «глобальною єрессю»

СвітАндрій Стець, 20 березня 201615094
Патріарх Кирило назвав права людини «глобальною єрессю»
фото РПЦ

Предстоятель Російської православної церкви (РПЦ) Кирило (Гундяєв) вважає, що захищаючи свої права, люди почали «виганяти» Бога зі свого життя і з життя суспільства. Про це повідомляє російський «Интерфакс».

На думку патріарха РПЦ, в Новий час універсальним критерієм істини стала людина і її права, і почалося «революційне вигнання Бога з людського життя, з життя суспільства», і цей рух спочатку охопив Західну Європу, Америку, а потім і Росію.

«Сьогодні ми говоримо про глобальну єресь людинопоклонства, нового ідолопоклонства, що викидає Бога з людського життя. Нічого подібного в глобальному масштабі ніколи не було. Саме на подолання цієї єресі сучасності, наслідки якої можуть мати апокаліптичні події, Церква повинна спрямовувати силу свого захисту, свого слова, своєї думки. Ми повинні захищати православ'я», - сказав він під час урочистих заходів з приводу свята Торжества православ'я після літургії в храмі Христа Спасителя.

Патріарх також закликав захистити православ'я від цього впливу.

«Сьогодні з новою і новою силою, вже в масштабах цілої планети, розвивається ця ідея життя без Бога. І ми бачимо, як робляться зусилля в багатьох процвітаючих країнах законом затвердити право будь-якого вибору людини, в тому числі і найбільш гріховного, що суперечить слову Божому, поняттю святості, поняттю Бога», - заявив патріарх.

Він також закликав віруючих «не замикатися в гетто, а подібно апостолам іти в світ і проповідувати».

Нагадаємо, раніше в РПЦ запропонували прибрати «аморальні» оповідання Буніна і Чехова зі шкільної програми.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук