Пенсіонерів в Україні на 2% більше, ніж офіційно працевлаштованих, – Мінсоцполітики

Лише 25% українців офіційно працевлаштовані та сплачують внески до Пенсійного фонду

У Міністерстві соціальної політики України підрахували, що лише 25% українців офіційно працевлаштовані та сплачують внески до Пенсійного фонду. Натомість, пенсії з цього фонду отримують 27% населення країни.

Як повідомила заступниця міністра соціальної політики Наталія Ненюченко, саме через низьку кількість офіційно працевлаштованих громадян та низькі відрахування в Україні такий низький рівень пенсій.

«При цьому наша солідарна система функціонує в складних демографічних умовах. Оскільки пенсії отримує 27% населення України при 25% найманих працівників, за яких сплачуються внески на постійній основі», – цитує Ненюченко офіційний сайт Верховної Ради.

Там зазначають, що у 2019 році на пенсії витратили 11% ВВП. У 2020 році видатки держави на виплату пенсій складуть 9,8% економіки.

Також в уряді зазначають, що попри несприятливу демографічну ситуацію, середня пенсія у 2019 році зросла на 16,5% та склала 3083 гривні на місяць.

До слова, як інформував ZAXID.NET, сьогодні Кабінет міністрів України оприлюднив реальну чисельність населення України. Без урахування окупованих територій населення України скоротилось до 37,3 млн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук