Пенсійна реформа може спричинити масові протести, - регіонал

Економіка11 лютого 20115

Народний депутат від фракції Партії регіонів, голова Федерації профспілок Василь Хара не виключає, що прийняття пенсійної реформи може викликати масові протести українців. Про це він сказав в інтерв'ю газеті "Голос України".

"Думаю, це цілком можливо. Тому що занадто висока ціна, а пенсіонери, ви знаєте, народ бойовий. Більшості з них на роботу поспішати нікуди. Якщо вони вийдуть із протестами, то це буде дуже довго й дуже... болісно", - вважає В. Хара.

Голова ФПУ сподівається, що Кабінет Міністрів відкличе законопроект про пенсійну реформу й разом із профспілками займеться його доопрацюванням, щоб максимально захистити інтереси громадян.

Хара зазначив, що в цій ситуації ФПУ виступає проти підвищення пенсійного віку.

Водночас він додав, що рано чи пізно підвищувати пенсійний вік доведеться, тому що кількість людей, які працюють знижується порівняно з пенсіонерами.

Нагадаємо, Всеукраїнські збори представників профспілкових організацій вимагають в Кабміну відкликати з Ради законопроект про пенсійну реформу.

Раніше Хара заявляв, що Федерація профспілок України наполягатиме на припиненні співпраці нашої країни з Міжнародним валютним фондом, якщо МВФ не відмовиться від вимоги підвищити пенсійний вік для громадян України.

Віце-прем'єр-міністр, міністр соціальної політики Сергій Тігіпко має намір просити уряд відкликати з Ради законопроект про пенсійну реформу для його доопрацювання.

13 грудня 2010 року в парламенті було зареєстровано законопроект №7455 " Про заходи для законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи".

21 грудня Міністерство соціальної політики винесло на громадське обговорення цей документ.

Ним, зокрема, пропонується збільшити пенсійний вік для жінок з 55 до 60 років.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук