Пентагон офіційно визнав існування програми досліджень НЛО

СвітРоман Ганкевич, 17 грудня 20175930
Пентагон офіційно визнав існування програми досліджень НЛО
фото Politico
На програму досліджень НЛО у Пентагоні витратили щонайменше $20 млн

Десять років тому Пентагон за вказівкою Конгресу створив неофіційну програму для вивчення непізнаних літаючих об'єктів (НЛО), на яку за час її існування військове відомство США витратило понад $20 млн. Про це з посиланням на джерела у військовому відомстві США пише Politico.

Американські військові визнали, що таємно досліджували неопізнані літаючі об’єкти (НЛО) протягом п’яти років до 2012 року. Водночас газета The New York Times повідомила, що програма «Advanced Aviation Threat Identification Program», можливо, продовжувала витрачати мільйони доларів на розслідування повідомлень про НЛО і після завершення початкового періоду фінансування.

Як зазначається, спочатку необхідність вивчення НЛО військові пояснювали тим, що деякі з них «були більш просунутими, ніж повітряні судна, які є в американських і іноземних арсеналах». «У деяких випадках вони маневрували так незвично і так швидко, що, здавалося, ніби вони кидали виклик законам фізики», - пояснили співрозмовники видання.

«Однією з можливих теорій, які слугували прийняттю відповідної ініціативи, було припущення американських експертів, що якась «іноземна держава», можливо, Китай або Росія, розробила «технології наступного покоління, які можуть загрожувати Сполученим Штатам», - розповів колишній член Конгресу.

У рамках цієї програми між іншим була розроблена процедура опитування пілотів і інших співробітників Пентагону, які повідомляли, що вони зіткнулися з незвичайними явищами.

У суботу, 16 грудня, Пентагон заявив, що програма завершилася в 2012 році. «Було встановлено, що існують інші, більш пріоритетні питання, які заслуговують фінансування, і саме в інтересах Міністерства оборони було внесення змін», – заявила речниця Пентагону.

Однак вона не вказала, чи продовжує діяти схожа програма.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук