Передплата та доставка преси подорожчає на 45%

Здорожчання преси

Головні новини за 23 вересняНовини Львова, 23 вересня 2013, 20:54 0

"Укрпошта" хоче залізти у кишені селян. Державне підприємство заявило про підвищення тарифів на передплату і доставку преси на 45%.

Мовляв, такі розцінки відповідають рівню інфляції. Обіцяють після зростання тарифів поліпшиться і якість послуг, і зарплати поштовикам.

Ярослав Гнатович виписує собі кілька видань. Усі релігійні. Каже, кіосків преси у селі немає. Тож підписує їх щорічно на пошті.

Підвищенню тарифів державним монополістом не дивується. Альтернативи ж бо на периферії немає. А інтернет поки що не всім доступний.

Листоноша Галина обслуговує два великих села. Це близько 100 обійсть. Її поштова торба завжди повна газетами. Каже, літні люди люблять читати.

І за цю роботу вона отримує тисячу гривень. Та на офіційному сайті після зростання тарифів на передплату і доставку преси на 45% поштовикам обіцяють підкинути грошенят. Та люди на місцях такій сумнівній панацеї не вірять.

Нічого доброго у підвищенні тарифів від "Укрпошти" не бачать і газетярі. Вважають це черговим спланований наступ на свободу слова.

Б'ють на сполох і у спілці журналістів та Держкомтелерадіо. Та вимагають, аби уряд не дозволив "Укрпошті" здіймати тарифи вгору.

Нові тарифи, якщо їх так і не скасують,почнуть діяти вже з 1 січня 14 року.
 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук