Переговори Кривецького і Козловського зняли на відео

Фінансисти «Свободи» та «Європейської солідарності» обговорювали діяльність підконтрольного їм телеканалу НТА

Журналістам ZAXID.NET вдалось зафіксувати зустріч скандального львівського бізнесмена та одного із основних спонсорів ВО «Свободи» Ігоря Кривецького та найбагатшого депутата Львівської міськради від «Європейської солідарності» Григорія Козловського, яка пройшла минулої п’ятниці, 26 червня, на відкритій терасі кав’ярні готелю «Жорж», що належить Кривецькому.

Під час розмови Ігор Кривецький говорить впевнено, активно жестикулює і, схоже, дає вказівки Козловському, який виглядає трохи розгублено і щось намагається пояснювати. Це добре видно на відеозаписі, оприлюдненому 1 липня у програмі «Чорне і біле».

Під час діалогу до столика підійшов і Віталій Крутяков, креативний продюсер телеканалу НТА. Протягом 15 хвилин він вислуховував якісь поради чи вказівки переважно від Козловського, так і не зважившись присісти поруч з бізнесменами.

Зустріч олігархів тривала щонайменше 20 хвилин. Про що саме говорили Ігор Кривецький, Григорій Козловський та Віталій Крутяков можна лише здогадуватися – на жаль, експертам з читання по губах, до яких ми звертались, не вдалося розшифрувати суть розмови.

Однак за дивним збігом обставин, через кілька днів після цієї зустрічі, 30 червня, Віталій Крутяков разом з головною редакторкою телеканалу НТА Наталією Струк стали орендарями колишнього клубу Picasso. Там вже триває ремонт і облаштування приміщення під нову студію телеканалу НТА. Виявилось також, що саме Струк і Крутяков фігурують у документах як власники телеканалу з багатомільйонними внесками до статутного капіталу.

Про фінансування і спільний контроль над телеканалом НТА з боку Григорія Козловського та Ігоря Кривецького неофіційно говорили давно, однак досі не було документальних підтверджень їхнього тісного зв’язку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук