Перехрестя вулиць Тролейбусна-Рубчака відремонтували зі зміною організації руху

Загальний кошторис проекту 3,2 млн грн

На перехресті провели ремонт зі зміною організації руху

У Львові на перехресті вулиць Тролейбусна – Рубчака провели ремонтні роботи зі зміною організації дорожнього руху. Роботи виконали на замовлення Франківської районної адміністрації. Вартість проекту – 3,2 млн грн. Про це повідомили у прес-службі ЛМР.

Як повідомив Орест Тимчишин, голова Франківської РА, ремонт і зміна ОДР на цьому перехресті проведена на вимогу управління транспорту, оскільки ЛКП «Львівелектротранс» змінив схеми виїздів тролейбусів.

«Замовником робіт на перехресті вул. Тролейбусна — Рубчака була наша адміністрація. Однак ініціатива була від управління транспорту, оскільки ЛКП «Львівелектротранс» змінив схеми виїздів тролейбусів із депо. Тому виникла необхідність провести роботи по зміні організації дорожнього руху на цьому перехресті. Було розроблено проект робіт, згідно з яким на вул. Тролейбусній облаштовано тротуари, відбулося перенесення зупинок, встановлення дорожніх знаків і нанесення розмітки. Вартість робіт 3 млн 200 тис. грн. Роботи розпочалися у травні і станом на зараз все завершено», — розповів Орест Тимчишин, голова Франківської районної адміністрації.

Фото прес-служби ЛМР

«Згідно з проектом, на вул. Тролейбусній з’явилися ділянки з чіткими чотирма смугами руху: три — для руху прямо, одна — для лівого повороту на вул. Рубчака. Люди з вадами зору можуть записати вул. Тролейбусну до свого активу, адже там покладено тактильну плитку. Також облаштовано тротуари, якісні пішохідні переходи та ін. Тепер колись безформне небезпечне перехрестя набуло логічних форм», — відзначив Олег Шмід, директор ЛКП «Інститут просторового розвитку».

До слова, саме ЛКП «Інститут просторового розвитку» розробило проект ремонтних робіт на перехресті вулиць Тролейбусна – Рубчака.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук