Переможцем акції від MasterCard став клієнт «Кредобанку»

Суспільствопромоція, 23 травня 2016, 11:43 397 0

Розрахуйся карткою — полети до Канн. Тарас Бачинський платіжною карткою від «Кредобанку» користується постійно. Одна із його щоденних транзакцій і принесла перемогу у конкурсі від партнера банку — MasterCard. Головний приз — поїздка на двох на Каннський кінофестиваль. 

«Багато людей можуть користуватися карткою, але не завжди це роблять. Мені здається, що все-таки важливо, щоб це набувало більшої популярності. Наприклад, в цивілізованому світі, якщо ти розраховуєшся і витягаєш готівку, на тебе дивляться як на неандертальця», — сказав переможець акції Тарас Бачинський.

Не лише користуватися сучасними картковими продуктами, а й потрапити на червону доріжку зіркового кінофестивалю — такий шанс має кожний клієнт «Кредобанку».

«Нам дуже приємно, що в акції нашого партнера — MasterCard - вже вдруге перемагає наш клієнт, клієнт «Кредобанку». Ми бачимо постійний ріст користування картками в наших клієнтів. А ще можна вигравати сюрпризи — поїздку в Канни чи, як раніше, в Австрію», — розповів виконавчий директор ПАТ «Кредобанк» Марцін Мазурек.

Цьогоріч, клієнти «Кредобанку» вже двічі вигравали поїздки від MasterCard — спочатку в австрійські Альпи, а тепер на кінофестиваль у Каннах. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук