Перерозподіляти ринок перевізників ТПВ у Львівській ОДА поки що не будуть

СуспільствоІрина Ващишин, 30 червня 20172621

Перерозподілу ринку і заміни перевізників відходів у Львові поки що не буде. Про це сьогодні, 30 червня, під час брифінгу заявив керівник Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

Водночас він зазначив, що після підписання ухвали, яку проголосували депутати у четвер 29 червня у Львівській міськраді, ЛОДА потрібний додатковий час для інвентаризації та підтвердження угод з перевізниками.

«У нас немає на сьогоднішній момент позиції щодо розірвання угод з будь-ким із перевізників. Це буде тільки тоді, якщо перевізник не буде виконувати своїх обов’язків чи буде саботувати вивіз ТПВ. Наразі зауважень до перевізників немає, – запевнив Олег Синютка. – Ми не будемо перерозподіляти ринку перевезень. Я офіційно заявив перевізникам, що я не бачу нових компаній, які би приходили на ринок перевезення твердих побутових відходів».

Поки що в обласній адміністрації також не переглядатимуть і тарифів на вивезення сміття.

«Станом на липень місяць ми не плануємо переглядати вартість послуг по твердих побутових відходах. Але це буде залежати від тих довготермінових угод, які ми постараємось укласти», – додав керівник ЛОДА.

Також голова Львівської ОДА Олег Синютка заявив, що розглядає можливість утилізації твердих побутових відходів зі Львова поза межами Львівської області.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук