Перевірте себе у списку виборців

Список виборців

Головні новини за 12 травняНовини Львова, 12 травня 2014, 19:22 330 0

Понеділок був останнім днем, коли мешканцям мали рознести запрошення на вибори президента. Цьогоріч вони іменні, а не заповнені від руки.

Та навіть якщо запрошення десь загубилось, перешкодою для участі у волевиявленні це не буде. Головне — подбати про своє право заздалегідь.

Перевірити, чи є ви у списку виборців — потрібно вже. Або новітнім способом — через систему "Кабінет" в інтернеті. Або ж телефоном.

У районних відділах держреєстру телефони не змовкають. Найчастіше люди запитують, чи можна змінити тимчасову виборчу адресу. Здебільшого з таким проханням звертаються кримчани-переселенці.

Цього разу списки виборців, запевняють у держреєстрі, надійшли особливо організовано. Тому принаймні у Львові із запрошеннями труднощів не виникло. Головне — не шукати себе у списках безпосередньо у день виборів. Бо проголосуєте тоді тільки за рішенням суду. А так можна і не встигнути.

На Львівщині списки та запрошення на президентські вибори коштуватимуть 123 тисячі гривень. Найбільші витрати припадають на Шевченківський район Львова.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук