Перевтілення у львівській URBAN-бібліотеці почнуть з ремонту електро- та тепломереж

Головні новини Львова за 09.04Ірина Панчишин, 9 квітня 2015, 15:59 584 0
дивіться також

Втілювати проект звичайної книгозбірні на вулиці Устияновича, 4 у Львові в URBAN-бібліотеку будуть маленькими кроками. Найперше замінять всі електродроти та відремонтують систему опалення, адже навіть під час опалювального сезону у бібліотеці було надто холодно.

Зараз керівництво збирає необхідні документи, відповідні дозволи та розробляє план розміщення електромереж. Після цього ремонту почнуть малярські роботи. Основним кольором буде білий. Так кімнати матимуть більше світла. 

«Додаються кольорові фіранки. Також в одній з кімнат буде килимок. Ми його спеціально додаємо, щоб він трошки об’єднав цю зону, щоб вніс такий бабусин стиль. Сподіваємось, що може його хтось подарує і не треба буде його купувати», — зауважила представник громадської організації UrbanIdeas Ольга Криворучко, яка разом із групою людей розробляли дизайн бібліотеки. 

Окрім цікавих зустрічей, піклуватимуться й про постійне оновлення книжкових фондів. 

«Вже на цей час ми маємо в подарунок передані з відділу охорони історичної спадщини книжки з мистецтва, архітектури. Їх не знайдеш в Інтернеті, вони унікальні своєю датою видання, зокрема тут книжки 50-х, 70-х, 80-х років, але є і сучасні теж», — розповідає арт-менеджер URBAN-бібліотеки Анастасія Нечипоренко.

Оновити бібліотеку мають за рік. Згідно з попереднім підрахунком, на реалізацію проекту треба понад 100 тис. грн. Гроші збиратимуть через гранти, спільнокошт або благодійні внески. Долучитись може кожен.

Інформація для доброчинців:

Благодійний фонд розвитку публічних бібліотек Львова "Бібліотеки для людей".

Розрахунковий рахунок 26008053816044 в ПАТ КБ ПриватБанк МФО 325321.

Телефон +38 063 871 66 64, виконавчий директор Вуєва Т.М.

Запрошують долучитись до ремонту волонтерів. Наприклад, студенти Академії мистецтв могли б цікаво розмалювати стіни.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук