Перша робоча сесія Київради

Роман Андрейко
Гендиректор ТРК «Люкс», депутат Київради від партії «Об’єднання "Самопоміч"»

...з перших же хвилин сесія визначились штатні «тролі» нового складу Київради –  «Свобода» і Радикальна партія Ляшка

Від «Свободи» роль «модератора тролів» взяв на себе «молодий лев» Левченко. Він поставив рекорд походів до мікрофону (можливо навіть за всі часи існування Київради)

Причому виступи здебільшого були не від мікрофонів в залі – ні! З трибуни! Так не лише чути але і видно!

Дивно, що після кожного виступу Левченка нечисленні депутати «Свободи» не підстрибували із вигуками «Слава нації!» –  це навіть дуже вписалося б в сценку.

Важливою була кількість, а не якість виступів. Важливо було сперичатися навіть з тих питань, які не викликали ні в кого в залі жодного запитання…

І найважливіше – не брати на себе ніякої відповідальності. Схоже на те, що «Свобода» збирається важко працювати лише біля мікрофонів (а краще – з трибуни!)

Навіть питання, з якого Левченко бігав до мікрофону найчастіше (разів 10, або й більше) – про створення комісії, яка має переглянути всі рішення Київради після 2 червня 2013 року – отримало дивну реакції свободівців…  Не витримавши тролінгу, Кличко запропонував самому Левченкові очолити згадану комісію. І отримав... категоричну відмову!!!

Аргумент – як завжди, «залізний» – Левченко не готовий співпрацювати із представниками попередньої злочинної влади (!) в комісії.

Схоже, що працювати Левченко, як і вся «Свобода» готові лише з мікрофоном. А краще – з трибуни, на телекамери, ще краще – коли телекамер багато…

Не робота – казка! Але забули «свободівці», що від цього рейтингу в них вже не прибуває…

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук