Перше вуличне видання у Львові - "Просто неба" - продаватимуть безпритульні

19 травня 20082170

Сьогодні, 19 травня, біля Музею ідей Львівська міська громадська організація "Спільнота взаємодопомоги "Оселя" презентувала перший номер вуличного видання "Просто неба", яке розповсюджуватимуть безпритульні.

"Цей журнал соціально-культурного спрямування, який продаватимуть на вулицях міста бездомні громадяни, заробляючи собі таким чином на життя та привертаючи увагу громадськості до проблеми безпритульності та соціальної несправедливості. Якщо ми зараз почуваємося краще, щасливіше, то ми в боргу перед цими людьми. Ми можемо допомогти, не принижуючи, кидаючи якусь копійчину - ми можемо купувати журнал. Він коштує три гривні, половина з цих коштів йде продавцю", - зазначила керівник ЛМГО "Спільнота взаємодопомоги "Оселя" Олеся Саноцька.

За її словами, наразі зголосилося 8 продавців. Ідея видання доволі проста - бездомна людина купує у видавців журнал за половину вартості (1.5 грн) і продає на вулиці за 3 грн, залишаючи собі зароблену суму. Перший номер, який сьогодні презентували, продавцям дали безкоштовно.

Довiдка ZAXID.NET

"Просто неба" - це другий проект такого типу в Україні (ще один - в Одесі). У світі вуличні видання успішно реалізуються вже 15 років. Унікальність вуличних видань полягає в тому, що бездомній людині надається можливість не тільки отримати якусь послугу чи милостиню, а самій заробити на життя і зробити перший крок з бездомності назад до соціуму.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук