Першими мобілізовувати треба резервістів і добровольців, а потім – цивільних, – активісти

Об’єднання «Майдан», яке діє в Долинському районі Івано-Франківської області, наполягає, що, насамперед, призивати до армії треба відставних офіцерів ЗСУ, МВС та МНС, добровольців, а потім тих, хто отримує зарплату чи соціальну допомогу з держбюджету.

Про це йдеться у зверненні об’єднання до президента України, міністра оборони та представників обласної влади, яке цитує Укрінформ.

«Переконані і наполягаємо, що в першу чергу призову мають підлягати добровольці, резервісти – відставні офіцери ЗСУ, МВС та МНС, і ті, які фінансуються з державного бюджету, а не ті, на чиїх плечах тримається економіка держави. В другу чергу просимо призивати чоловіків з числа біженців, оскільки роботою не забезпечені і внеску в дохід регіону не роблять, а потребують бюджетних коштів», – зазначається у зверненні.

У заяві також наголошується, що громада Долини просить призивати до армії безробітних та держслужбовців, і лише в останню чергу – висококваліфікованих фахівців, відсутність яких на підприємствах країни може призвести до зупинки виробництв.

«Навіть у Велику Вітчизняну війну були професії, представники яких не призивалися в жодному разі, щоб не зупинити життєдіяльність держави та забезпечення армії», – констатували прикарпатці.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук