Перший День Львова у Харкові святкувало понад 18 тис. осіб

17 вересня 2011218610

Львів налагоджує тісну співпрацю із Харковом. Відтак, вчора Львівський театр «Воскресіння» протягом 50 хвилин тримав у напрузі більше, ніж 2 тис. харків’ян. Вистава «Глорія», яку актори виконали на центральній площі Харкова, стала незабутнім доповненням до святкувань Днів Львова у Харові. Загалом, у перший день Днів Львова у Харкові у різних заходах взяло участь понад 18 тис. осіб. 

Під час відкриття Днів харків’янам від львів’ян урочисто передали скульптуру Лева. Його розмальовано студенткою Академії мистецтв Львова Тетяною Цюпкою. Вага лева – 133 кг, висота – 1,4 м. Звати Лева - «Той, що дуже хоче спати або піжама по-львівськи)».

Крім того в рамках святкувань відбулися 2 відкриті лекції про розвиток туризму та ІТ-технологій Львова для студентів Харківського університету імені Н.В. Каразіна та у Харківського національного університету радіоелектроніки.

Крім того, одній із харківських гімназій – Харківській «Маріїнській» гімназії №6 делегація зі Львова, в межах днів міста Лева у Харкові, подарувала міні-бібліотеку книжок про Львів. Це - понад 20 різних книжок про Львів – про історію та традиції міста.

Сьогодні – другий день Днів Львова у Харкові. Як і вчора, у центрі Харкова дівчата у стародавньому одязі роздають ексклюзивні листівки із запрошенням приїхати до Львова.

У центрі Харкова триває Шоколадне свято від «Світоча». Також відбудеться презентація промоційного ролика про Львів, повідомили ZAXID.NET у прес-службі Львівської міської ради.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 10

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук