Перший майданчик для будівельних відходів і поламаної техніки приймає сміття лише від львів'ян

Аби здати непотріб, необхідно засвідчити своє проживання у Львові

СуспільствоЮлія Девда, 2 серпня 2018, 21:25 1454 0

Пункт прийому будівельних відходів та поламаної побутової техніки, що розташований на вул. Жовківській, 18, працює вже другий день. Поки в баках, які стоять на його території, порожньо, проте комунальники просять їх наповнювати, а не викидати непотрібні меблі, холодильники, пральні машини, віконні рами, скло й папір у контейнери поблизу житлових будинків. Адже сміттєвози не зможуть завантажувати такі тверді побутові відходи у кузов.

«Інколи буває, що у сміттєвий бак накидали будівельних відходів. Ми того не помічаємо, коли висипаємо вміст контейнера в машину. А система в ній починає ламатися, наприклад, вириває шланги», – пояснив працівник компанії «Green Era» Андрій Галак.

Габаритне сміття потрібно принести або привезти самостійно. В реєстраційному приміщенні перевірять, чи належить воно до такого, що його можна вкидати у п'ять роздільних контейнерів, які там встановили, а також зважать. Ще мешканцеві потрібно засвідчити, що він проживає у Львові.

«Ми не вимагаємо показати паспорт чи ідентифікаційний код. Достатньо буде навіть квитанції про сплату комунальних послуг. Щодо непотребу, то слід запам'ятати: в пункт можна приносити рами дверей та віконні рами від скла, шафи, столи й стільці, холодильники, плити, пральні машини, а також шини, скло, папір і чисте будівельне сміття – штукатурку, цеглу, плитку», – розповів директор ЛКП «Львівспецкомунтранс» Тарас Стефанишин.

Габаритні відходи приймають безкоштовно, однак із обмеженнями. Зокрема, одній особі в місяць дозволяють приносити не більше однієї одиниці меблів, побутової техніки чи сантехніки. Якщо все сміття, яке принесуть львів'яни, не вміститься у контейнерах, то на території майданчика підготували бокс. Тут зберігатимуть переважно побутову техніку, а згодом відходи скерують на переробку.

Наразі прийомний пункт на вул. Жовківській, 18 є пілотним проектом. Якщо він виявиться ефективним, такі ж відкриють і в інших районах міста.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук